Logo

Meny

Kontakt oss.

OSM Aviation Academy

Hvis du har spørsmål til utdanningen, finansiering, karrieremuligheter eller annet, så er det bare å ta kontakt. Vi svarer gladelig på alle dine spørsmål.

Kontakt

Vårt team.

Hans Kyrre Hultgren

Managing Director

E-post: hans.hultgren@flyosm.com

Martin Floor

Director Flight Operations & Chief Flight Instructor

E-post: martin.floor@flyosm.com

Vibeke Rose Johansen

Sales and Marketing

Tlf 941 68 913

E-post: vibeke.johansen@flyosm.com

Larisa Kristiansen

Sales Representative

Tlf 417 70 007

E-post: larisa.kristiansen@flyosm.com

Patrik Bruzelius

Chief Flight Instructor - Multi Pilot Operations

E-post: patrik.bruzelius@flyosm.com

Navn Navnesen

tittel

Tlf 123 45 678 E-post

navn@navnesen.no